Organisatie

Het bestuur van Pulchri Studio is als volgt samengesteld:

Frans de Leef voorzitter (deleef@hetnet.nl)
Kitty Bos-Droog secretaris  (kittybos@planet.nl )
André Faber penningmeester (andrefaber@hotmail.nl)
Anja Jagervice-voorzitter en voorzitter sociëteitscommissie      (anjajager66@kpnmail.nl)
Marijke Gémessylid, en voorzitter ballotagecommissie (studio@gemessy.nl)
Marieta Reijerkerklid, en voorzitter tentoonstellingscommissie (mail@marieta-reijerkerk.com)
Michael Toorop lid, en vice-voorzitter Tentoonstellingscommissie
(michaeltoorop@gmail.com)

Commissies gevormd door leden van de vereniging:

Ballotagecommissie voor de toelating van kunstenaarsleden.
Contactpersoon:  Marijke Gémessy.
studio@gemessy.nl

Sociëteitscommissie voor zaken de sociëteit betreffende.
Contactpersoon: Anja Jager
anjajager66@kpnmail.nl

Tentoonstellingscommissie voor de tentoonstellingen in het Pulchri-gebouw.
Contactpersoon: Marieta Reijerkerk
mail@marieta-reijerkerk.com

Commissaris over de tekenzalen is belast met de gang van zaken in de tekenzaal.
Contactpersoon: Aldrik Sluis
aldriksluis@gmail.com

Financiële Commissie
Contactpersoon: Gerdy Schippers
gerdyenhenk@live.nl

De Financiële Commissie heeft tot taak een periodieke controle uit te oefenen op de financiële verslaggeving, het beheer van het vermogen en de wijze waarop de geldmiddelen worden gebruikt.

Medewerkers

Zakelijk leider
Karla Verpoort - karla@pulchri.nl (di|wo|do|vr)

Financiële administratie

Ingrid Nieuwenhuis - ingrid@pulchri.nl (ma|di|do|vr)

Secretariaat

Irene Nolet -  irene@pulchri.nl   (ma|di-ochtend) 
Wilco Lensink - wilco@pulchri.nl & info@pulchri.nl

Galerie
Irene Nolet - galerie@pulchri.nl (di/wo/do)      
Audrey Hansen - zaal@pulchri.nl
Ariëlle van Eijsden - galerie@pulchri.nl
Helen van Veen - galerie@pulchri.nl

Technische Dienst
Erik Roessingh van Iterson- erikroessingh@gmail.com
Borre van der Linde - borrevanderlinde@gmail.com
Stephan Ruigrok - stephanruigrok@casema.nl

Archief
Marti van Spronsen (alleen op maandag)

Website

Walter Kelder - alleen voor kunstenaars (wo mi)
walter@pulchri.nl

Verder werken er ca. veertig vrijwilligers in wisseldiensten bij de receptie van Pulchri.


Vacature vrijwilligers

Er is weer ruimte voor vrijwilligers die als gastvrouw/heer bij de receptie van Pulchri willen werken. Het gaat dan voornamelijk om diensten in het weekend. Een dienst loopt van 11.00 tot 14.00 of van 14.00 tot 17.00 uur.
Heeft u interesse of kent u iemand die vrijwilligerswerk zoekt? Neem dan contact op met Barbara de Vries via barbara_devries@hotmail.com

Verenigingszaken


U kunt onderstaande bestanden lezen door er op te klikken.

Statuten

Huishoudelijk reglement


Protocol ledenadministratie

Redactieafspraken